AL |  EN
  Home | Biznese Prodhimi | Biznese Sherbimi | Hotele & Restorante
     
 Bar Restorant

Bar - Restorant "FELIN"
Prane Kryqezimit per Tirane dhe Bradashesh, ish rruga e vjeter Tirane/Elbasan
Tel. 068/20.77.517 - 068/40.27.954


Ky bar restorant ofron nje ambient te mrekullueshem me lule dhe ambiente relaksuese ne te cilat femijet mund te argetohen me kendin e tyre te lojrave. Bari I cili ofron nje menu te pasur me pije te ndryshme dhe ambiente me ajer te kondicionuar me kapacitet 70 persona.
Restoranti me kapacitet 150 persona ofron nje menu te pasur me shumellojshmeri gatimesh me produkte mishi dhe peshku. Ka ambiente si brenda dhe jashte ne hapesire per te provuar produktet e ofruara dhe pizzat e mrekullueshme me furre druri. Gjithashtu ne katin e dyte ka nje hapesire ku mund te festoni ditelindje dhe festa te ndryshme familjare.
Dhe plot ambiente te tjera ne te cilat mund te kaloni momentet te mrekullueshme me pamje fantastike plot hapesire te gjelber. Parking i garantuar.

Bar restorant "FELIN" vendi ku mund te kaloni momente te parrahueshme te jetes tuaj!
 


Tel: +355 (0) 54 529 19
Fax: +355 (0) 54 529 19
E-mail: info@tjetervizion.org
Kjo faqe u realizua me kontributin e Bashkimit Europian. Përmbajtja e kësaj faqeje eshte përgjegjësi vetem e organizatës zbatuese 'Tjetër Vizion', dhe nuk duhet te merret si reflektim i pikëpamjeve të Bashkimit Europian.
© 2008 TjeterVizion | Powered by CPR